DIODE ZENER 1W 6.2V ±5% DO213AA (MINIMELF) SMT - ZMD6.2
1,91₺
Vergiler Hariç: 1,59₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ZMD6.2
- SKU: ZMD6.2
Urun Detaylari
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | DIOTEC |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO213AA (MiniMELF) |
| Kılıf / Kasa Materyali | Glass |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 1 W |
| Ters Akım | 1 uA |
| Empedance (Zzt) | 10 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 6.2 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -50 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
DIODE ZENER 1W 6.2V ±5% DO213AA (MINIMELF) SMT - ZMD6.2
, ZMD6.2
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.