DIODE ZENER 1W 43V ±5% DO41 THT - ZSY26343
0,39₺
Vergiler Hariç: 0,33₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ZSY26343
- SKU: ZSY26343
Ürün Detayları
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO41 |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Diyot Konfigürasyonu | N/A |
| Polarite | N/A |
| Güç (Max) | 1 W |
| Ters Akım | N/A |
| Empedance (Zzt) | N/A |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 43 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
DIODE ZENER 1W 43V ±5% DO41 THT - ZSY26343
, ZSY26343
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.