DIODE ZENER 1W 3.3V ±5% DL41 (MELF) SMT - DL4728A_R1_10001
4,76₺
Vergiler Hariç: 3,97₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DL4728A_R1_10001
- SKU: DL4728A_R1_10001
Ürün Detayları
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DL41 (MELF) |
| Kılıf / Kasa Materyali | Glass |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 1 W |
| Ters Akım | 100 uA |
| Empedance (Zzt) | 10 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 3.3 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +200 °C |
Etiketler:
DIODE ZENER 1W 3.3V ±5% DL41 (MELF) SMT - DL4728A_R1_10001
, DL4728A_R1_10001
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.