DIODE ZENER 1W 270V ±5% DO41 THT - 1EZ270
4,67₺
Vergiler Hariç: 3,89₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 1EZ270
- SKU: 1EZ270
Ürün Detayları
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | DC CORP. |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO41 |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 1 W |
| Ters Akım | 1 uA |
| Empedance (Zzt) | 2.1 k Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 270 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
DIODE ZENER 1W 270V ±5% DO41 THT - 1EZ270
, 1EZ270
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.