DIODE ZENER 1W 22V ±5% DO41 THT - 1N4748A-G_AY_10001
2,31₺
Vergiler Hariç: 1,93₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 1N4748A-G_AY_10001
- SKU: 1N4748A-G_AY_10001
Ürün Detayları
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | NRND |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO41 |
| Kılıf / Kasa Materyali | Glass |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 1 W |
| Ters Akım | 100 nA |
| Empedance (Zzt) | 23 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 22 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +200 °C |
Etiketler:
DIODE ZENER 1W 22V ±5% DO41 THT - 1N4748A-G_AY_10001
, 1N4748A-G_AY_10001
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.