DIODE ZENER 1.3W 43V ±5% DO41 THT - ZPY43
1,19₺
Vergiler Hariç: 1,00₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: ZPY43
- SKU: ZPY43
Ürün Detayları
| Kategori | Zener Diyotlar |
| Üretici Firma | DIOTEC |
| Paket Tipi | AMMO PACK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO41 |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Polarite | Cathode |
| Güç (Max) | 1.3 W |
| Ters Akım | 20 uA |
| Empedance (Zzt) | 24 Ohms |
| Voltaj - Zener (Nom) (Vz) | 43 V |
| Tolerans | ±5 % |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
DIODE ZENER 1.3W 43V ±5% DO41 THT - ZPY43
, ZPY43
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.