DIODE VHF Single 20mA 30V SMT SOD323 - BB148,115
3,60₺
Vergiler Hariç: 3,00₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BB148,115
- SKU: BB148,115
Urun Detaylari
| Kategori | Varikap - Varaktör - Değişken Kapasiteli Diyotlar |
| Üretici Firma | NXP |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | Variable Capacitance |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | SOD323 |
| Voltaj (VR) | 30 V |
| Kapasitans | 2.75 pF |
| Akım | 20 mA |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE VHF Single 20mA 30V SMT SOD323 - BB148
, 115
, BB148
, 115
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.