DIODE U.FAST SINGLE 8A 200V TO252 (DPAK) SMT - BYW29ED-200,118
40,57₺
Vergiler Hariç: 33,81₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BYW29ED-200,118
- SKU: BYW29ED-200,118
Urun Detaylari
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | WEEN SEMICONDUCTORS |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Ultrafast |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | TO252 (DPAK) |
| Polarite | None |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 8 A |
| Voltaj (VRRM) | 200 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 20 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |
Etiketler:
DIODE U.FAST SINGLE 8A 200V TO252 (DPAK) SMT - BYW29ED-200
, 118
, BYW29ED-200
, 118
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.