DIODE U.FAST SINGLE 8A 200V TO220AC THT - BYW29E-200,127
25,42₺
Vergiler Hariç: 21,18₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: BYW29E-200,127
- SKU: BYW29E-200,127
Urun Detaylari
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | WEEN SEMICONDUCTORS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Ultrafast |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220AC |
| Polarite | None |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 8 A |
| Voltaj (VRRM) | 200 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 20 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |
Etiketler:
DIODE U.FAST SINGLE 8A 200V TO220AC THT - BYW29E-200
, 127
, BYW29E-200
, 127
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.