DIODE U.FAST Single 8A 200V THT TO220AC - MUR820-KT
11,63₺
Vergiler Hariç: 9,69₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MUR820-KT
- SKU: MUR820-KT
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | KINGTRONICS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Super Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220AC |
| Polarite | None |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 8 A |
| Voltaj (VRRM) | 200 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 30 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Epoxy |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE U.FAST Single 8A 200V THT TO220AC - MUR820-KT
, MUR820-KT
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.