DIODE U.FAST Single 60A 200V THT TO247-3 - VS-60APU02-N3
82,97₺
Vergiler Hariç: 69,14₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: VS-60APU02-N3
- SKU: VS-60APU02-N3
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | VISHAY |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Ultra Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-3 |
| Polarite | None |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 60 A |
| Voltaj (VRRM) | 200 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 28 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Epoxy |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
DIODE U.FAST Single 60A 200V THT TO247-3 - VS-60APU02-N3
, VS-60APU02-N3
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.