DIODE U.FAST Single 60A 1200V THT TO247AD-2 - DHG60I1200HA
261,56₺
Vergiler Hariç: 217,97₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DHG60I1200HA
- SKU: DHG60I1200HA
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Sonic Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247AD-2 |
| Polarite | N/A |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 60 A |
| Voltaj (VRRM) | 1200 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 200 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Epoxy |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE U.FAST Single 60A 1200V THT TO247AD-2 - DHG60I1200HA
, DHG60I1200HA
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.