DIODE U.FAST Single 5A 1200V THT TO220F - STTH512FP
29,07₺
Vergiler Hariç: 24,22₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: STTH512FP
- SKU: STTH512FP
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Ultra Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO220F |
| Polarite | N/A |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 5 A |
| Voltaj (VRRM) | 1200 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 48 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Epoxy |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +175 °C |
Etiketler:
DIODE U.FAST Single 5A 1200V THT TO220F - STTH512FP
, STTH512FP
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.