DIODE U.FAST SINGLE 4A 600V DO201 (DO27) THT - MUR460RLG
23,41₺
Vergiler Hariç: 19,51₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MUR460RLG
- SKU: MUR460RLG
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Ultra Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO201 (DO27) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 4 A |
| Voltaj (VRRM) | 600 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 75 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Epoxy |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
DIODE U.FAST SINGLE 4A 600V DO201 (DO27) THT - MUR460RLG
, MUR460RLG
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.