DIODE U.FAST Single 2A 200V THT DO41 - MUR220RLG
7,66₺
Vergiler Hariç: 6,38₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MUR220RLG
- SKU: MUR220RLG
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | ONS |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Ultra Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO41 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 2 A |
| Voltaj (VRRM) | 200 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 35 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Epoxy |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -65 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
DIODE U.FAST Single 2A 200V THT DO41 - MUR220RLG
, MUR220RLG
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.