DIODE U.FAST Single 2A 200V SMT DO214AA (SMB) - UF2D-DO-214AA-HT
2,63₺
Vergiler Hariç: 2,19₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: UF2D-DO-214AA-HT
- SKU: UF2D-DO-214AA-HT
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | HOTTECH |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Ultra Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | DO214AA (SMB) |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 2 A |
| Voltaj (VRRM) | 200 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 50 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -50 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE U.FAST Single 2A 200V SMT DO214AA (SMB) - UF2D-DO-214AA-HT
, UF2D-DO-214AA-HT
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.