DIODE U.FAST Single 20A 1200V THT TO247-2 - DHG20I1200HA
255,43₺
Vergiler Hariç: 212,85₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DHG20I1200HA
- SKU: DHG20I1200HA
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Sonic Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | TO247-2 |
| Polarite | N/A |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 20 A |
| Voltaj (VRRM) | 1200 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 200 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Epoxy |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE U.FAST Single 20A 1200V THT TO247-2 - DHG20I1200HA
, DHG20I1200HA
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.