DIODE U.FAST SINGLE 1A 800V DO41 THT - UF4006G_R2_00001
3,14₺
Vergiler Hariç: 2,62₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: UF4006G_R2_00001
- SKU: UF4006G_R2_00001
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Glass Passivated Ultra Fast Switching |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO41 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 1 A |
| Voltaj (VRRM) | 800 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 100 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |
Etiketler:
DIODE U.FAST SINGLE 1A 800V DO41 THT - UF4006G_R2_00001
, UF4006G_R2_00001
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.