DIODE U.FAST Single 1.5A 200V THT DO41 - STTH1R02RL
9,05₺
Vergiler Hariç: 7,54₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: STTH1R02RL
- SKU: STTH1R02RL
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Amaçlı Diyotlar |
| Üretici Firma | STM |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Ultra Fast Recovery |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | DO41 |
| Polarite | Cathode |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 1.5 A |
| Voltaj (VRRM) | 200 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | 15 ns |
| Kılıf / Kasa Materyali | Plastic |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +175 °C |
Etiketler:
DIODE U.FAST Single 1.5A 200V THT DO41 - STTH1R02RL
, STTH1R02RL
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.