DIODE BRIDGE - B125/110-Z
3.879,27₺
Vergiler Hariç: 3.232,72₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: B125/110-Z
- SKU: B125/110-Z
Urun Detaylari
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | OEM |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | N/A |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | KBPC25 |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1100 V |
| Ters Akım (25°C) | 25 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 125 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -50 °C ~ +150 °C |