DIODE BRIDGE 50A 1600V 3PH ISOPLUS I4-PAC STANDART - FUO50-16N
1.585,76₺
Vergiler Hariç: 1.321,46₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FUO50-16N
- SKU: FUO50-16N
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Tipi | Three Phase |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | ISOPLUS i4-PAC |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1600 V |
| Ters Akım (25°C) | 20 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 50 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +175 °C |
Etiketler:
DIODE BRIDGE 50A 1600V 3PH ISOPLUS I4-PAC STANDART - FUO50-16N
, FUO50-16N
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.