DIODE BRIDGE 30A 2000V 3PH IXYS - VUE30-20NO1
3.282,51₺
Vergiler Hariç: 2.735,43₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: VUE30-20NO1
- SKU: VUE30-20NO1
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | Fast Recovery |
| Diyot Tipi | Three Phase |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | V1A-PAK |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 2000 V |
| Ters Akım (25°C) | 750 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 30 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |