DIODE BRIDGE 30A 1200V 3PH ISOPLUS I4-PAC STANDART - FUO22-12N
1.372,07₺
Vergiler Hariç: 1.143,40₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FUO22-12N
- SKU: FUO22-12N
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Diyot Tipi | Three Phase |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | ISOPLUS i4-PAC |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1200 V |
| Ters Akım (25°C) | 10 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 30 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |