DIODE BRIDGE 2A 1000V - 2W10M
7,37₺
Vergiler Hariç: 6,14₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 2W10M
- SKU: 2W10M
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | DC CORP. |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | WOM |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1000 V |
| Ters Akım (25°C) | 10 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 2 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -50 °C ~ +125 °C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.