DIODE BRIDGE 25A 500V PFC CONTROL 3PH IXYS - VUM25-05E
5.488,47₺
Vergiler Hariç: 4.573,72₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: VUM25-05E
- SKU: VUM25-05E
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | PFC Module |
| Diyot Tipi | Three Phase |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | V1A-PAK |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 600 V |
| Ters Akım (25°C) | 1.5 mA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 35 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |
Etiketler:
DIODE BRIDGE 25A 500V PFC CONTROL 3PH IXYS - VUM25-05E
, VUM25-05E
, Diyotlar
, Modül Diyotlar ve Doğrultucular
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.