DIODE BRIDGE 1A 1000V 1PH MBF SMT GLASS PASSIVA - MB10F-10_R2_00001
3,68₺
Vergiler Hariç: 3,06₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: MB10F-10_R2_00001
- SKU: MB10F-10_R2_00001
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | MBF |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1000 V |
| Ters Akım (25°C) | 5 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 1 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |