DIODE BRIDGE 18A 1200V 1PH FO-B CHASSIS - VBO36-12NO8
898,40₺
Vergiler Hariç: 748,66₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: VBO36-12NO8
- SKU: VBO36-12NO8
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | FO-B-4 |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1200 V |
| Ters Akım (25°C) | 40 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 18 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |