DIODE BRIDGE 1.5A 400V DIP PANJIT - DI154_T0_00001
6,28₺
Vergiler Hariç: 5,23₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: DI154_T0_00001
- SKU: DI154_T0_00001
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | PANJIT |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | 4-DIP |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 400 V |
| Ters Akım (25°C) | 5 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 1.5 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |