DIODE BRIDGE 157A 1600V 3PH IXYS - VUO155-16NO1
3.604,66₺
Vergiler Hariç: 3.003,88₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: VUO155-16NO1
- SKU: VUO155-16NO1
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard with NTC |
| Diyot Tipi | Three Phase |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | V2-PAK |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1600 V |
| Ters Akım (25°C) | 3 mA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 157 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |