DIODE BRIDGE 130A 500V 3PH (PFC MODULE) V2-Pack - VUM85-05A
14.289,58₺
Vergiler Hariç: 11.907,98₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: VUM85-05A
- SKU: VUM85-05A
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | PFC Module |
| Diyot Tipi | Three Phase |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | V2-PAK |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 500 V |
| Ters Akım (25°C) | 500 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 130 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +125 °C |