DIODE BRIDGE 1.2A 10500V 1PH UGB-3 CHASSIS - UGD8124AG
27.843,43₺
Vergiler Hariç: 23.202,86₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: UGD8124AG
- SKU: UGD8124AG
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Tipi | Single Phase |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | UGB-3 |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 10500 V |
| Ters Akım (25°C) | N/A |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 1.2 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | +150 °C |