DIODE BRIDGE 127A 1600V 3PH IXYS - VUO110-16NO7
2.851,94₺
Vergiler Hariç: 2.376,62₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: VUO110-16NO7
- SKU: VUO110-16NO7
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Tipi | Three Phase |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | PWS-E |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1600 V |
| Ters Akım (25°C) | 100 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 125 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |