DIODE BRIDGE 125A 1600V 3PH ECO-PAC2 CHASSIS - VUO122-16NO7
2.446,33₺
Vergiler Hariç: 2.038,61₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: VUO122-16NO7
- SKU: VUO122-16NO7
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Tipi | Three Phase |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | ECO-PAC2 |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1600 V |
| Ters Akım (25°C) | 100 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 125 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |