DIODE BRIDGE 120A 1600V 3PH (Braking) E2-Pack - VUB116-16NOXT
7.391,25₺
Vergiler Hariç: 6.159,37₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: VUB116-16NOXT
- SKU: VUB116-16NOXT
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard with NTC |
| Diyot Tipi | Three Phase (Braking) |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | E2-Pack |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 1600 V |
| Ters Akım (25°C) | 100 uA |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 120 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |