DIODE 5092A 3500V CAPSULE TYPES WESTCODE - W5092ZC350
38.292,78₺
Vergiler Hariç: 31.910,65₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: W5092ZC350
- SKU: W5092ZC350
Ürün Detayları
| Kategori | Disk Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS WESTCODE |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | Standard |
| Diyot Konfigürasyonu | Single |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | Disc |
| Polarite | None |
| Ortalama Akım (Her Diyot) | 5092 A |
| Voltaj (VRRM) | 3500 V |
| Ters Toparlanma Süresi (Trr) | N/A |
| Kılıf / Kasa Materyali | Ceramic |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +160 °C |