DIODE 41A 400V - VGB0491MY7
5.592,18₺
Vergiler Hariç: 4.660,15₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: VGB0491MY7
- SKU: VGB0491MY7
Ürün Detayları
| Kategori | Köprü Diyotlar |
| Üretici Firma | IXYS |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | N/A |
| Diyot Tipi | N/A |
| Montaj Tipi | Chassis |
| Kılıf / Kasa | N/A |
| Voltaj - Tepe Ters (Maks) | 400 V |
| Ters Akım (25°C) | N/A |
| Akım - DC İleri (If) (Maks) | 41 A |
| Uygulamalar | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +150 °C |