GROMMET PVC OR RUBBER GR-0705 SIZE TYPE - L-KLS8-0513-GM-0705
2,39₺
Vergiler Hariç: 1,99₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: L-KLS8-0513-GM-0705
- SKU: L-KLS8-0513-GM-0705
Ürün Detayları
| Kategori | Kablo Destekleyici ve Bağlayıcıları |
| Üretici Firma | KLS ELECTRONIC |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | KLS8-0513 |
| Montaj Tipi | Free |
| Açılış Ölçüsü | None |
| Uzunluk | None |
| Genişlik | 10.2 mm |
| Yükseklik | 4.4 mm |
| Panel Delik Ölçüsü | 5 mm |
| Malzeme Kalınlığı | None |
| Renk | Black |
Etiketler:
GROMMET PVC OR RUBBER GR-0705 SIZE TYPE - L-KLS8-0513-GM-0705
, L-KLS8-0513-GM-0705
, Kablo Yönetimleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.