BATTERY Lİ-POLYMER 3.7V 1300mAh WITH PCMMOLEX 52-3 - GSP753448
344,03₺
Vergiler Hariç: 286,69₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: GSP753448
- SKU: GSP753448
Ürün Detayları
| Kategori | Lityum Piller |
| Üretici Firma | GREAT POWER |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Pil Tipi | Polymer |
| Hücre Boyutu | N/A |
| Montaj Tipi | Wire With Connector |
| Pin Sayısı | 2 Pins |
| Nominal Kapasite | 1300 mAh |
| Nominal Voltaj | 3.7 V |
| Uzunluk | 48.5 mm |
| Genişlik | 24.5 mm |
| Yükseklik | 7.5 mm |
Etiketler:
BATTERY Lİ-POLYMER 3.7V 1300mAh WITH PCMMOLEX 52-3 - GSP753448
, GSP753448
, Şarj Edilemeyen Piller
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.