FUSE SMD 3A 250V 6125 TIME-LAG - SET1300
4,11₺
Vergiler Hariç: 3,43₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: SET1300
- SKU: SET1300
Ürün Detayları
| Kategori | Sigortalar |
| Üretici Firma | REOMAX |
| Paket Tipi | TAPE&REEL |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Sigorta Tipi | Ceramic |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | 2410 (6125 Metric) |
| Akım Değeri | 3 A |
| Voltaj Değeri (AC) | 250 VAC |
| Voltaj Değeri (DC) | N/A |
| Tepki Süresi | Time Lag |
| Gösterge | Without Indicator |
| Kesme Kapasitesi | 50 A |
| Erime Değeri (I²t) | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 6.1 mm |
| Genişlik | 2.5 mm |
| Yükseklik | 2.15 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+125 °C |
| Sertifikasyon | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.