FUSE GLASS 5x20 5A 250V NORMAL - 5GT5A
1,26₺
Vergiler Hariç: 1,05₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 5GT5A
- SKU: 5GT5A
Ürün Detayları
| Kategori | Sigortalar |
| Üretici Firma | REOMAX |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Montaj Tipi | Holder |
| Kılıf / Kasa | 5x20mm |
| Akım Değeri | 5 A |
| Uzunluk | 20 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.