FUSE GLASS 5x20 20A 250V TIME LAG - TBC2200A
7,91₺
Vergiler Hariç: 6,59₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: TBC2200A
- SKU: TBC2200A
Ürün Detayları
| Kategori | Sigortalar |
| Üretici Firma | REOMAX |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | N/A |
| Sigorta Tipi | Cartridge (Glass) |
| Montaj Tipi | THT |
| Kılıf / Kasa | 5x20mm (Axial) |
| Akım Değeri | 20 A |
| Voltaj Değeri (AC) | 250 VAC |
| Voltaj Değeri (DC) | N/A |
| Tepki Süresi | Time Lag |
| Gösterge | Without Indicator |
| Kesme Kapasitesi | 35 A |
| Erime Değeri (I²t) | N/A |
| Çap | 5 mm |
| Uzunluk | 20 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | -55°C~+125 °C |
| Sertifikasyon | N/A |