FUSE 50A 300V CYLIN. BLADE FERRAZ SHAWMUT - A30QS50-4L
10.454,16₺
Vergiler Hariç: 8.711,80₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: A30QS50-4L
- SKU: A30QS50-4L
Ürün Detayları
| Kategori | Sigortalar |
| Üretici Firma | FERRAZ/GOULD |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | N/A |
| Sigorta Tipi | Ceramic |
| Montaj Tipi | Blade |
| Kılıf / Kasa | 21x81mm |
| Akım Değeri | 50 A |
| Voltaj Değeri (AC) | 300 VAC |
| Voltaj Değeri (DC) | N/A |
| Tepki Süresi | Fast Blow |
| Gösterge | Without Indicator |
| Kesme Kapasitesi | N/A |
| Erime Değeri (I²t) | N/A |
| Çap | 21 mm |
| Uzunluk | 81 mm |
| Genişlik | N/A |
| Yükseklik | N/A |
| Çalışma Sıcaklığı | N/A |
| Sertifikasyon | N/A |