FUSE 10A 660V CYLIN. CHASIS MOUNT BUSSMANN - 10FC
505,85₺
Vergiler Hariç: 421,54₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 10FC
- SKU: 10FC
Ürün Detayları
| Kategori | Insert ve Modüller |
| Üretici Firma | DEGSON |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | DEE-010 |
| Konnektör Tipi | Insert |
| Cinsi | Female |
| Boyutu | 6 B |
| Bağlantı Stili | Crimp |
| Kontak Sayısı | 10 +Pe |
| Voltaj Değeri | 500 V |
| Akım Değeri | 16 A |
| Kontak Kaplaması | Copper Alloy |
| Gövde Rengi | Gray |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C~+125°C |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.