FUSE 10000A (10kA) 690V URD 33 TTF - B300082
2.755,79₺
Vergiler Hariç: 2.296,49₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: B300082
- SKU: B300082
Ürün Detayları
| Kategori | Diğer Tip Sigortalar |
| Üretici Firma | MERSEN |
| Paket Tipi | BULK |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | B300082 |
| Sigorta Tipi | Square |
| Montaj Tipi | Bolt Mount |
| Kılıf / Kasa | N/A |
| Akım Değeri | 1000 A |
| Voltaj (AC) | 690 VAC |
| Voltaj (DC) | N/A |
| Tepki Süresi | N/A |
| Kesme Kapasitesi | 200 kA |
| Erime Değeri (I²t) | 170 kA² s |
| Gösterge | N/A |
| Uygulamalar | N/A |
| Özellikler | N/A |
| Sınıf | N/A |
| Çap | N/A |
| Uzunluk | 50.6 mm |
| Genişlik | 73 mm |
| Yükseklik | 78.5 mm |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.