RELAY POWER 8A 12VDC 1P FUJITSU - JS12-K
99,87₺
Vergiler Hariç: 83,22₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: JS12-K
- SKU: JS12-K
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | FUJITSU(FCL) |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | OBSOLETE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | JS |
| Röle Tipi | Relay Power |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 5 Pin |
| Kontak Formu | SPDT (1 Form C) |
| Kontak Akımı (Anma) | 8 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | N/A |
| Bobin Voltajı | 12 V |
| Kontak Voltajı | 250 VAC/24 VDC |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | N/A |
| Bobin Direnci | 660 Ohms |
| Bobin Gücü | 220 mW |
| Uzunluk | 29 mm |
| Genişlik | 10 mm |
| Yükseklik | 12.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Cadmium Oxide (AgCdO), Gold (Au) |
| Sertifikasyon | CSA, SEMKO, UR, VDE |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.