RELAY POWER 5A 24V 2 FORM C DPDT FUJITSU - FTR-F1CA024V
99,95₺
Vergiler Hariç: 83,29₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FTR-F1CA024V
- SKU: FTR-F1CA024V
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | FUJITSU(FCL) |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | FTR-F1 |
| Röle Tipi | Relay Power |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 8 Pin |
| Kontak Formu | DPDT (2 Form C) |
| Kontak Akımı (Anma) | 5 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | 7 A |
| Bobin Voltajı | 24 V |
| Kontak Voltajı | 250 VAC/24 VDC |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | N/A |
| Bobin Direnci | 1.1 k Ohms |
| Bobin Gücü | 530 mW |
| Uzunluk | 29 mm |
| Genişlik | 12.8 mm |
| Yükseklik | 16.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +75 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Alloy, Gold Plated |
| Sertifikasyon | CQC, CSA, UR, VDE |
Etiketler:
RELAY POWER 5A 24V 2 FORM C DPDT FUJITSU - FTR-F1CA024V
, FTR-F1CA024V
, Röleler ve Röle Soketleri
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.