RELAY 5A 12VDC 1PNC FUJITSU - JV-12S-KT
61,09₺
Vergiler Hariç: 50,91₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: JV-12S-KT
- SKU: JV-12S-KT
Ürün Detayları
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | FUJITSU(FCL) |
| Paket Tipi | TUBE |
| Ürün Durumu | END OF LIFE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | JV |
| Röle Tipi | Relay Power |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 4 Pin |
| Kontak Formu | SPST-NO (1 Form A) |
| Kontak Akımı (Anma) | 5 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | N/A |
| Bobin Voltajı | 12 V |
| Kontak Voltajı | 250 VAC/30 VDC |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | N/A |
| Bobin Direnci | 720 Ohms |
| Bobin Gücü | 200 mW |
| Uzunluk | 17.5 mm |
| Genişlik | 10 mm |
| Yükseklik | 12.5 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +70 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Alloy |
| Sertifikasyon | CQC, CSA, UR, VDE |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.