FSM-MOSFET N-CH 100V 44A/124A 8PQFN - FDMS86181
120,00₺
Vergiler Hariç: 100,00₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: FDMS86181
- SKU: FDMS86181
Ürün Detayları
| Kategori | Discrete Mosfetler |
| Üretici Firma | ONS (MOTOROLA) |
| Paket Tipi | REEL |
| Ürün Durumu | ACTIVE |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Montaj Tipi | SMT |
| Kılıf / Kasa | PQFN8 (5x6) |
| Teknoloji | Power Trench |
| Fet Tipi | N-CH |
| Akım (25°C) | 17 A |
| Voltaj | 100 V |
| Rds On | 3.3 m Ohms |
| Güç Tüketimi | 125 W |
| Trr | 25 ns |
| Konfigürasyon | Single |
| Uygulamalar | General Purpose |
| Çalışma Sıcaklığı | -55 °C ~ +150 °C |