RELAY POWER 7A 24VDC 4CO-4PDT FINDER
504,24₺
Vergiler Hariç: 420,20₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 55.14.9.024.0000
- SKU: 55.14.9.024.0000
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | FINDER |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgesiz |
| Seriler | 55.14 |
| Röle Tipi | Relay Power |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 14 Pin |
| Kontak Formu | 4PDT (4 Form C) |
| Kontak Akımı (Anma) | 7 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | 15 A |
| Bobin Voltajı | 24 V |
| Kontak Voltajı | 250 VAC - Max |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | 40 mA |
| Bobin Direnci | 600 Ohms |
| Bobin Gücü | N/A |
| Uzunluk | 27.7 mm |
| Genişlik | 20.7 mm |
| Yükseklik | 35.8 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Nickel (AgNi) |
| Sertifikasyon | CCC, CSA, cURus, EAC, ENEC, RINA, VDE |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.