RELAY GEN PURPOSE SPDT 16A 230V
347,76₺
Vergiler Hariç: 289,80₺
- Stok Durumu: Stokta Var
- Ürün Kodu: 40.61.8.230.0000
- SKU: 40.61.8.230.0000
Urun Detaylari
| AÇIKLAMA | TÜMÜNÜ SEÇ |
| Kategori | Genel Tip Röleler |
| Üretici Firma | FINDER |
| Paket Tipi | BOX |
| Ürün Durumu | - |
| RoHS Durumu | RoHS Belgeli |
| Seriler | 40.61 |
| Röle Tipi | Relay Power |
| Montaj Tipi | THT |
| Pin Sayısı | 8 Pin |
| Kontak Formu | SPDT (1 Form C) |
| Kontak Akımı (Anma) | 16 A |
| Kontak Anahtarlama Akımı (Maks) | 30 A |
| Bobin Voltajı | 230 VAC |
| Kontak Voltajı | 400 VAC - Max |
| Bobin Tipi | Non Latching |
| Bobin Akımı | 5 mA |
| Bobin Direnci | 28 k Ohms |
| Bobin Gücü | N/A |
| Uzunluk | 29 mm |
| Genişlik | 12.4 mm |
| Yükseklik | 25 mm |
| Çalışma Sıcaklığı | -40 °C ~ +85 °C |
| Kontak Malzemesi | Silver Cadmium Oxide (AgCdO) |
| Sertifikasyon | CCC, CSA, cURus, EAC, ENEC, RINA, VDE |
AI Destekli Ürün Bilgisi
Bu ürün için kayıtlı teknik veriler üzerinden otomatik açıklama oluşturabilirsiniz.
Yanıtlar sadece ürün adı, kategori ve kayıtlı gerçek teknik veriler üzerinden oluşturulur.